Wyszukiwanie zaawansowane

Witamy w sklepie CAMPER

Bloczek DMM Pinto RIG

Oceń ten produkt jako pierwszyDostępność: W magazynie

254,99 zł

Krótki opis

Bloczek DMM Pinto - uwolnij swoją wyobraźnię! Większa z dwóch wersji tego modelu!
Bloczek DMM Pinto RIG

Więcej widoków

Bloczek DMM Pinto - uwolnij swoją wyobraźnię! Ten specjalny bloczek został zaprojektowany przy współpracy z Treemagineers - prawdopodobnie najlepszym teamem arborystów na świecie! Rig to większa z dwóch wersji tego modelu.


Techniczne bloczki DMM Pinto to narzędzie uwalniające kreatywność użytkownika - dzięki kuciu okładek bloczka na gorąco udało się całkowicie wyeliminować ostre krawędzie. Dzięki temu powierzchnia jest gładziutka jak pupa niemowlaka, a tym samym absolutnie nieszkodliwa dla produktów tekstylnych, takich jak liny czy taśmy. Dodatkowa możliwość wpinania taśm oraz przekładania lin na wszelkie możliwe sposoby otwiera całe mnóstwo nowych form i miejsc zastosowania bloczka. Oczywiście, w granicach rozsądku i z uwzględnieniem praw fizyki ;-)


Oprócz tekstyliów, Pinto wybornie współpracuje również z karabinkami. Szerokie oczko praktycznie eliminuje ryzyko zablokowania karabinka w trakcie pracy bloczka - i dotyczy to zarówno karabinków aluminiowych jak i stalówek. Wygodny rozmiar nie oznacza jednak, że bloczek będzie nam strasznie ciążył - 159 g to w zasadzie waga piórkowa! 


Podobnie jak inne produkty DMM, bloczek Pinto (a w zasadzie jego okładziny) zostały wykute na gorąco, skutkiem czego relacja wytrzymałości do wagi jest zjawiskowo dobra i wynosi 50 kN! Równie duże jest też dopuszczalne bezpieczne obciążenie (WLL) - 10 kN to wręcz imponujący wynik. Nie mniejsze wrażenie robi również średnica lin, z którymi może współpracować Pinto - zakres do 16 mm umożliwia operacje z większością modeli dostępnych na rynku.


Co więcej, za maksymalną płynność pracy odpowiada wykonana z brązu, oliwiona rolka oparta na łożyskach kulkowych. To dzięki nim Twoja praca będzie jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza ;-)


Dodatkową "atrakcją" jest także oznaczenie kolorystyczne, ułatwiające odróżnienie Pinto Rig od jego mniejszego brata, modelu Pinto. Istnieje również możliwość ściągnięcia wersji militarnej w kolorze oliwkowym, piaskowym lub szarym. Co więcej, każdy bloczek jest anodyzowany zgodnie z normą BS EN 7599:2010, AA10. Ta dosyć enigmatyczna nazwa oznacza jedno - żadna korozja nie ma prawa się pojawić, nawet w najtrudniejszych warunkach.


Bloczek, podobnie jak cały sprzęt DMM'a został wyprodukowany w Walii!


Parametry:


Wytrzymałość: 50 kN
Dopuszczalne bezpieczne obciążenie (WLL): 10 kN
Średnica lin: do 16 mm
Wysokość: 96 mm
Szerokość: 45 mm
Grubość: 38 mm
Waga: 159 g


Posiada atesty CE EN12278:2007; EN795B:2012; NFPA 1983 (2012 Edition) Klasa G


Zobacz film z kilku sposobów zastosowania Pinto:

Pobierz plik:
Katalog DMM   Katalog DMM   Katalog DMM  
DMM Instrukcja
Dostawa 0-48 godzin

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Karabinek DMM REVOLVER

Karabinek DMM REVOLVER

119,99 zł

Bloczek Edelweiss ROTOR

Bloczek Edelweiss ROTOR

49,99 zł

Bloczek Skylotec Mini Roll Cage

Bloczek Skylotec Mini Roll Cage

84,99 zł

Bloczek DMM Pinto

Bloczek DMM Pinto

151,99 zł

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Oceniasz: Bloczek DMM Pinto RIG