Wyszukiwanie zaawansowane

Witamy w sklepie CAMPER

Hak DMM Captain

Oceń ten produkt jako pierwszyDostępność: W magazynie

730,00 zł

Krótki opis

Hak zaczepowy DMM Captain to innowacyjne i zaprojektowane z ogromną dbałością o szczegóły precyzyjne narzędzie dla arborystów.
Hak DMM Captain

Więcej widoków

Hak zaczepowy DMM Captain to innowacyjne i zaprojektowane z ogromną dbałością o szczegóły precyzyjne narzędzie dla arborystów.  


Czerpiący swoją nazwę od bajkowego Kapitana Haka zaczep to duży, samonastawny hak wyposażony w znaną z kubka Pivot szekle. Kuta na gorąco w walijskiej fabryce DMM, odpowiada za płynną pracę i znacząco redukuje tarcie liny przy trawersowaniu. Dodatkowo, umożliwia dopięcie się użytkownika do Captaina za pomocą karabinka, węzła lub dzięki uprzednio zaplecionej linie. 


Cała konstrukcja haka została przyporządkowana jednej funkcji - jak najpewniejszemu osadzeniu na drzewie. Obciążenie w przedniej części Captaina zwiększa bezpieczeństwo montażu oraz zapewnia przewidywalną trajektorię lotu podczas osadzania haka. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą dopasowywać obciążenie do swoich potrzeb. 


Ogromną zaletą jest także bardzo duży prześwit - aż do 90 mm. Co więcej, gładkie krawędzie wewnętrzne nie niszczą gałęzi a anodyzowany i wykonany w obrabiarce CNC korpus haka posłuży przez długie lata nawet bardzo intensywnego użytkowania. Intensywnego i ciężkiego, ponieważ hak bez problemu zniesie obciążenia aż do 18 kN. 


Każdy hak dostarczany jest w zestawie z karabinkiem XSRE umożliwiającym jego przytroczenie do uprzęży. 


Captain, podobnie jak cała reszta sprzętu DMM, został wyprodukowany w Walii z wykorzystaniem najlepszych materiałów.


Dane techniczne:
Waga: 389 g
Wytrzymałość: 18 kN
Prześwit: 90 mm 

Pobierz plik:
Katalog DMM   Katalog DMM   Katalog DMM  
DMM Instrukcja
Dostawa 0-48 godzin

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Oceniasz: Hak DMM Captain