Wyszukiwanie zaawansowane

Witamy w sklepie CAMPER

Krętlik DMM AXIS SWIVEL S

Oceń ten produkt jako pierwszyDostępność: W magazynie

359,00 zł

Krótki opis

DMM Axis Swivel to coś więcej niż zwykły krętlik... Mniejsza z dwóch wersji rozmiarowych!
Krętlik DMM AXIS SWIVEL S

Więcej widoków

DMM Axis Swivel to coś więcej niż zwykły krętlik... To użytkowe dzieło sztuki, przykład pięknego designu i produkt, gdzie "form follows function", jak to mówią w ich rodzinnej Walii! ;-)


Bloczki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami: arborystami, wspinaczami przemysłowymi, przewodnikami górskimi czy ratownikami. I każdy z nich uważa, że krętlik ten został zaprojektowany specjalnie dla nich! ;-)


Wyprodukowane zostały z mega-mocnego, termoutwardzalnego stopu aluminium 7075 T6. Do tego, korpus krętlika wycięty za pomocą CNC (dodatkowo kuty na gorąco). Osie bloczka ze stali nierdzewnej. Łożyska kulkowe. Widziecie już, że mamy tutaj do czynienia z technologią pozaziemską? ;-)


A wszystko po to, żeby praca była jak najwygodniejsza i najefektywniejsza! Wspomniana wyżej technologia służy przede wszystkim jak najpłynniejszej pracy przyrządu, niezależnie od warunków. Twoja robota jest już dostatecznie cieżka - nie ma potrzeby czynić ją jeszcze cięższą, prawda? Także dlatego producent zdecydował się na okrągłe oczka, dodatkowo szlifowane za pomocą kamieni polerskich o różnej gramaturze przez ponad 20 godzin. Efektem tego są niebywale gładkie powierzchnie, które eliminują ryzyko przetarcia taśmy czy liny. 


Dzięki kuciu na gorąco udało się również uzyskać wyjątkową wytrzymałość! W przypadku wersji S wynosi ona aż 36 kN, co jest porównywalne do dwóch średniej wielkości samochodów. Równie duże jest też dopuszczalne bezpieczne obciążenie (WLL) - 8 kN to wręcz imponujący wynik, jak na bloczek który ma zaledwie 8 cm długości i 115 gramów wagi! Stosunek wielkości do wytrzymałości jest więc zjawiskowo dobry!


Dodatkową "atrakcją" jest także oznaczenie kolorystyczne, ułatwiające odróżnienie wersji S od jej większego brata, Axis Swivel L. Istnieje również możliwość ściągnięcia wersji militarnej w kolorze oliwkowym, piaskowym lub szarym. Co więcej, każdy bloczek jest anodyzowany zgodnie z normą BS-12373:2001, Klasa 10E1. Ta dosyć enigmatyczna nazwa oznacza jedno - żadna korozja nie ma prawa się pojawić, nawet w najtrudniejszych warunkach.


Krętlik, podobnie jak cały sprzęt DMM'a został wyprodukowany w Walii!


Parametry

Długość: 80 mm
Szerokość: 50 mm
Grubość: 35 mm
Waga: 115 g
Wytrzymałość: 35 kN


Posiada atesty CE EN354:2002; EN795B:1996; NFPA 1983 (06 ED) Klasa G


Zobacz film z używania krętlików DMM Axis Swivel:


Pobierz plik:
Katalog DMM   Katalog DMM   Katalog DMM  
DMM Instrukcja
Dostawa 0-48 godzin

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Oceniasz: Krętlik DMM AXIS SWIVEL S