Wyszukiwanie zaawansowane

Witamy w sklepie CAMPER

Krętlik DMM NEXUS 1

Oceń ten produkt jako pierwszyDostępność: W magazynie

470,00 zł

Krótki opis

Krętliki z grupy Nexus to najczystszy w swojej postaci dowód na perfekcję DMM. Nieograniczona mobilność, modularność i najwyższa jakość wykonania sprawiają, że nawet najbardziej złożone układy nie pokonają żadnego Nexusa.
Krętlik DMM NEXUS 1

Krętliki z grupy Nexus to najczystszy w swojej postaci dowód na perfekcję DMM. Nieograniczona mobilność, modularność i najwyższa jakość wykonania sprawiają, że nawet najbardziej złożone układy nie pokonają żadnego Nexusa. 


Wszystko zaczyna się od rdzenia Nexus o oznaczeniu kodowym SW460. Jest to wykonany za pomocą obrabiarek CNC korpus krętlika, do którego użytkownik dokręca szekle, w zależności od aktualnych potrzeb. Pomimo niepozornych wymiarów (tylko 45 mm), charakteryzuje się on dużą wytrzymałością, wynosząca aż 26 kN. Maksymalne obciążenie robocze to 3 kN. O wydajność pracy dba wysokiej klasy łożysko oparte na rolkach. Co więcej, krętlik posiada także specjalny port do smarowania łożyska, dzięki czemu użytkownik może sam konserwować jego stan, tym samym przedłużając żywotność przyrządu. 


Zestaw Nexus 1 składa się z dwóch szekli - D-kształtnej (SW410) oraz łukowej (SW420). Ta pierwsza odpowiada za wysoką stabilność i precyzyjne rozłożenie sił, podczas gdy druga pozwala na dopięcie większej liczby akcesoriów, zarówno metalowych, jak i tekstylnych. Ma ona również zwiększoną odporność na poprzeczne obciążanie. Obie szekle zainstalowane są na osiach ze stali nierdzewnej, a ich konstrukcja przypomina tą znaną z kubka DMM Pivot. Pod wpływem obciążenia są w stanie przekręcić się o ponad 180º w osi poziomej. Efektem tego jest znacznie zwiększona mobilność krętlika oraz pożądane ustawienie krętlika podczas skomplikowanych transferów. 


Szekle przykręcane są do rdzenia krętlika za pomocą śrub imbusowych o średnicy 4 mm, dodatkowo zabezpieczanych trzecią, poprowadzoną prostopadle śrubą o średnicy 2 mm. Dzięki opcji odkręcenia konkretnej szekli zyskujemy możliwość zainstalowania krętlika np. na zasplajsowanych końcówkach lin czy zaczepach stalowych. Każda z szekli posiada wytrzymałość 26 kN.


Dzięki kompaktowej konstrukcji wszystkich elementów zestawu, Nexus będzie mógł być użyty nawet w bardzo ciasnych układach. 


Każdy element zestawu (rdzeń oraz 2 szekle) posiada indywidualny numer seryjny. 


Krętlik został zaprojektowany, przetestowany oraz wyprodukowany w Walii z użyciem materiałów najlepszej jakości. 


Wymiary:
Szekla D-kształtna: 34 x 39 x 15mm
Szekla łukowa: 48 x 44 x 16mm
Rdzeń: 45 mm x 27 mm x 27 mm 
Cały zestaw: 102 x 48 x 27mm


Waga:
Szekla D-kształtna: 25 g
Szekla łukowa: 33 g
Rdzeń: 41 g
Cały zestaw: 99 g


Wytrzymałość
Szekla D-kształtna: 26 kN (WLL 3 kN)
Szekla łukowa: 26 kN (WLL 3 kN)
Rdzeń: 26 kN (WLL 3 kN)


Posiada atesty CE EN354:2004/M


Zobacz film promujący krętliki DMM:


Pobierz plik:
Katalog DMM   Katalog DMM   Katalog DMM  
DMM Instrukcja
Dostawa 0-48 godzin

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Krętlik DMM AXIS SWIVEL S

Krętlik DMM AXIS SWIVEL S

349,99 zł

Krętlik Skylotec WIB

Krętlik Skylotec WIB

129,99 zł

Krętlik Edelweiss SWIVEL SWR

Krętlik Edelweiss SWIVEL SWR

114,99 zł

 

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Oceniasz: Krętlik DMM NEXUS 1