Wyszukiwanie zaawansowane

Witamy w sklepie CAMPER

Paprika Korps

PK JU

Paprika Korps - pod tą dosyć enigmatyczną nazwą kryje się jedyna w swoim rodzaju grupa zrzeszająca najlepszych instruktorów oraz wybitnych wspinaczy,. Wszyscy oni są związani z naszym sklepem - instruktorzy w swojej pracy polegają na sprzęcie naszych producentów, a zawodnicy zdobywają pierwsze miejsca w zawodach czy odhaczają nowe przejścia korzystając ze sprzętu, który może należeć także do Was! 

Nie ma tu ludzi z przypadku - wszyscy instruktorzy należą do PZA i reprezentują najwyższy poziom profesjonalizmu oraz jakości szkolenia. Niezależnie na którego z nich się zdecydujesz, skończysz kurs jako dobrze przygotowana i pozytywnie nastawiona osoba! 

Również nasi zawodnicy to elita w wspinaczkowym świecie- można o nich przeczytać regularnie na portalach wspinaczkowych, pooglądać zdjęcia w gazetach a także spotkać w skałach (praktycznie co tydzień). Wszyscy reprezentują wysoki poziom i są motywacją dla wielu wspinaczy.

Nawet jeśli nigdy nie chciałeś się wspinać, a "Granice wytrzymałości" uważasz za fantastyczny film oparty na "faktach autentycznych", to i tak nauczymy Cię, o co w tym wszystkim chodzi, zapewniając fachową, choć wymagającą obsługę i niesamowitą atmosferę!

Polonez na scianie improved