Wyszukiwanie zaawansowane

Witamy w sklepie CAMPER

Michał Kwiatkowski - member of Paprika Korps!

 

Kwiato Główne

Najmocniejsze osiągnięcia:
- Salas 8b+ - Archidona
- Inopia 8b - La Muela
- Esprit Rebeld 8a+/b - Rodellar
- 6 x 8a+ RP - Hiszpania&Włochy
- 17 x 8a RP - Hiszpania&Francja
- Talibania L2 8a OS - El Chorro
- Viejo Traidor L2 7c+ OS - El Chorro
- 11 x 7c OS - Hiszpania
- Będkowski Playboy VI.5 - Dupa Słonia
- Supernova 7C fb - Magic Wood
- Fight Club 7C fb - Magic Wood
- Intermezzo 7C fb - Magic Wood
- 2 x 7B+ fb
- drogi na własnej asekuracji
- klika przejść w Tatrach zarówno  sportowych jak i TRAD

   Kwiato 1 Kwiato 2

 

 


paprika korps

MICHAŁ KWIATKOWSKI 

Wspinam się dopiero od 6 lat i dlatego mogę powiedzieć, że jestem przykładem na to, że nie trzeba zaczynać przygody z tym sportem „od kołyski” aby coś osiągnąć. Wiecznie pełen pomysłów, nie potrafię „usiedzieć na miejscu” – uwielbiam podróżować, a jeśli mogę to jeszcze połączyć ze wspinaniem, to nie potrzebuję niczego więcej. Doświadczenie zdobywałem najpierw w polskich skałach, lecz szybko swoje cele obrałem w pięknej Hiszpanii, w której jestem (może z wzajemnością?) zakochany po dzień dzisiejszy. Szybki progres zawdzięczam głównie ilości przewspinanych „kilometrów skalnych” (było ich trochę, dopiero później zacząłem trenować) jak również motywacji, metodycznemu treningowi oraz odbioru tej aktywności fizycznej jako sportu a nie zabawy. No i chyba się to wszystko opłaciło - za największy sukces do tej pory uważam poprowadzenie RP 45-metrowej, mocno przewieszonej drogi z najtrudniejszym miejscem na samym końcu – „Salas” 8b+ Archidona, Hiszpania

Głównie wspinam się w skałach, panel wykorzystuje wyłącznie do treningu, w zawodach startuje rzadko i bardziej dla sprawdzenia siebie niż dla rywalizacji. Całą swoją energię, pasję, czas i umiejętności przekładam na wspinanie w skałach – głównie w ulubionej Hiszpanii, gdzie poznałem mnóstwo rejonów oraz poprowadziłem wiele dróg. Dla wspinania jestem w stanie poświęcić wszystko, czego dowodem mogą być moje porzucone na 3 lata studia (nie namawiam do tego jednak nikogo!). W końcu jednak udało mi się powrócić na studia i w najbliższym czasie zostanę magistrem Informatyki i Ekonometrii. 

Wspinanie stało się też moim sposobem na życie - aktualnie jestem instruktorem wspinaczki sportowej (uprawnienia zdobyte w 2010 r.), swoim doświadczeniem dzielę się z kursantami na szkoleniach i sekcjach na sztucznych ściankach w Warszawie jak i na kursach wspinaczkowych w skałach, nie tylko w Polsce. Wspinanie jest dla mnie wolnością, jest narzędziem prowadzącym do spełnienia - realizacji siebie. Moją wiedzą oraz praktyką zamierzam dzielić się z kursantami - zapraszam na zajęcia!

Jeśli więc w najbliższym czasie wybierasz się do Hiszpanii albo ładujesz na którejś z warszawskich ścian istnieje spora szansa, że się spotkamy! Nie wiem, jak Ty, ale ja na pewno będę się wspinał!

8a.nu

Kwiato 10

Kwiato 1 Kwiato 4

   Kwiato 12

   Kwiato 8 Kwiato 7

   Kwiato 15

 

Kwiato 14

Kwiato 14 Kwiato 6 Kwiato 15

Kwiato 16