Wyszukiwanie zaawansowane

Witamy w sklepie CAMPER

O sklepie Camper.pl

Camper.pl

Sklep Camper jest produktem zrodzonym z pasji!

Podobnie jak nasi klienci, my również jesteśmy fanami wspinania, któremu oddajemy się od wielu lat. Wyznajemy filozofię podobną do dystrybuowanych przez nas firm: kto może wiedziec lepiej czego potrzebują wspinacze, jeśli nie oni sami? Dlatego stworzyliśmy Camper - miejsce, gdzie każdy będzie mógł kupić nie tylko szpej, ale również kurs wspinaczkowy - kompleksowy portal obsługi wspinaczy w Polsce! Niezależnie od Twoich umiejętności, wieku czy upodobań, będziemy w stanie zaoferować Ci dokladnie to, czego potrzebujesz!

Działamy na rynku już od ponad 20 lat, przez cały ten czas intensywnie się rozwijając i starając się zapewnić zagraniczny towar - w polskich, przystępnych cenach! Wielu z was może nas znać ze skał (ulubione rejony Podlesice, Rzędki, Podzamcze) lub allegro (camper_sc), gdzie jesteśmy dostępni już od wielu lat, a tysiące pozytywnych komentarzy świadczy o wysokim poziomie oferowanych przez nas usług. Zapewniamy profesjonalną obsługę, ciesząc się jednocześnie widokiem naszego sprzętu w skałach, górach i na ściankach całej Polski.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości, potrzebujesz porady na tematy ogółowspinaczkowe (nad sercowymi ciągle pracujemy) pisz śmiało na info@camper.pl. Nasi eksperci możliwie szybko udzielą Ci odpowiedzi na wszystkie nurtujące zagadnienia.

Tymczasem - 
życzymy udanych zakupów oraz wielu niesamowitych przeżyć w skałach i górach całego świata!

Ekipa Camper.pl