Wyszukiwanie zaawansowane

Witamy w sklepie CAMPER

Płyn Edelweiss Stic-It

Oceń ten produkt jako pierwszyDostępność: Brak w magazynie

Dostawa: 0-48 godzin

26,99 zł

Krótki opis

Każdy wspinacz - czy chce to przyznać czy nie - ugrzązł kiedyś w jakimś trudnym miejscu, którego za żadne skarby nie był w stanie przejść. Wielu z nas, już po wyczerpaniu wszelkich patentów i sugestii, zastanawiało się nad możliwymi "kodami". I właśnie takim "wspomagaczem" jest Stic-It, czyli mieszanka kalafonii sosnowej oraz styrakowcowej, alkoholu i olejku cytrynowego.
Płyn Edelweiss Stic-It

Każdy wspinacz - czy chce to przyznać czy nie - ugrzązł kiedyś w jakimś trudnym miejscu, którego za żadne skarby nie był w stanie przejść. Wielu z nas, już po wyczerpaniu wszelkich patentów i sugestii, zastanawiało się nad możliwymi "kodami". I właśnie takim "wspomagaczem" jest Stic-It, czyli mieszanka kalafonii sosnowej oraz styrakowcowej, alkoholu i olejku cytrynowego. Nie zawiera przy tym magnezji.


Taki mix odpowiada za powstanie płynnej substancji o bursztynowej barwie i silnych właściwościach klejących. Już kilka kropel Stic-It gwarantuje zwiększoną lepkość dłoni, tym samym poprawiając tarcie i ułatwiając złapanie trudnych oblaków czy wyjeżdżających krawądek. Specyfik zmniejsza również potliwość dłoni.


Stic-It jest mega wydajny - wystarczą już dwie krople rozprowadzone na palcach, byśmy zaczęli przyklejać się do ściany niczym gekon do szyby :-) Płyn bardzo długo utrzymuje się na dłoniach, nie tracąc przy tym swych właściwości. Tym samym, 50 ml plastikowa buteleczka, choć niepozorna, wystarczy na długi czas wspinania, i to niezależnie od warunków. Także dlatego, że zawartości strzeże szczelna, metalowa zakrętka!


Pobierz plik:
Katalog Edelweiss     Katalog Edelweiss

Dostawa 0-48 godzin

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Magnezja w płynie Edelweiss LIQUID CHALK 250 ml

Magnezja w płynie Edelweiss LIQUID CHALK 250 ml

39,99 zł

Magnezja w kremie NST ECO GRIP CREAM 100 ml

Magnezja w kremie NST ECO GRIP CREAM 100 ml

26,99 zł

   

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Oceniasz: Płyn Edelweiss Stic-It