Wyszukiwanie zaawansowane

Witamy w sklepie CAMPER

DMM

DMM

Najlepszy sprzęt rodzi się z pasji i idei tworzenia -

tak, jak miało to miejsce w DMM.
Powstała w 1981 roku firma założona została w jednym celu: produkować jak najlepszy sprzęt wspinaczkowy! Bezkompromisowość tej idei widać we współczesnych produktach - jedne z najlżejszych na świecie karabinki Phantom, jedyny w swoim rodzaju Revolver czy Dragony stanowią absolutny top w sprzęcie wspinaczkowym, który inni próbują tylko osiągnąć!

A wszystko zaczęło się w Walii, ponad 30 lat temu - podobnie jak wielu innych producentów, DMM został założony przez wspinaczy: Freda Richarda, Paula Simkissa i Richarda Cuthbertsona (do dzisiaj głównego dyrektora grupy DMM). Początkowo, poza nimi firma zatrudniała 4 pracowników, wszystkich jednak łączyła wspólna myśl, która doprowadziła DMM do obecnej pozycji światowego lidera w produkcji oraz rozwoju sprzętu wspinaczkowego.

Pewne rzeczy jednak pozostają niezmienne - chociażby Walia. Piękna, górzysta kraina słynąca z niezależności była, i nadal jest, idealnym miejscem do tworzenia arcydzieł wspinaczkowej sztuki użytkowej. DMM pozostaje jedną z niewielu firm produkujących swój sprzęt w Europie, stawiając przede wszystkim na jakość, dopiero potem na ilość!

Podobnie jak firmie DMM, nam również bliskie jest hasło: Climb now, work later. Dzięki temu, w ofercie naszej firmy znajdziesz dla siebie pełną ofertę DMM - naturalnie w najlepszych cenach!

 

Oficjalnym dystrybutorem DMM w Polsce jest firma Camper. 
Z czego jesteśmy wyjątkowo dumni :-) 

Jesteście ciekawi jak powstaje sprzęt DMM'a? Film z fabryki tego walijskiego producenta rozwieje wasze wątpliwości:

Behind our doors - DMM Climbing International from Dan Habershon-Butcher on Vimeo.

 


Strona domowa   Industrial   Mail   Facebook DMMa   DMM Vimeo   Twitter DMM

Pobierz plik:
Katalog DMM  Katalog DMM   Katalog DMM


 

Produkty 1 do 9 z 83

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 9 z 83

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący