Wyszukiwanie zaawansowane

Witamy w sklepie CAMPER

Bloczek DMM HITCH CLIMBER TRIPLE ATTACHMENT

Oceń ten produkt jako pierwszyDostępność: W magazynie

182,99 zł

Krótki opis

Płytka stanowiskowa + bloczek = Triple Attachment. Klasyczny już produkt, który będzie niezastąpiony podczas prac arborystycznych, ratownictwa czy zaawansowanych prac wysokościowych! Wersja na łożysku ślizgowym.
Bloczek DMM HITCH CLIMBER TRIPLE ATTACHMENT

Płytka stanowiskowa + bloczek = Triple Attachment. Klasyczny już produkt, który będzie niezastąpiony podczas prac arborystycznych, ratownictwa czy zaawansowanych prac wysokościowych! Wersja na łożysku ślizgowym.


Dzięki połączeniu niezawodnego bloczka na łożysku kulkowym wraz z 3 punktami asekuracyjnymi, DMM stworzył zarazem wyjątkowo wszechstronne narzędzie do pracy, jak i również dzieło sztuki! Kuta na gorąco płytka umożliwia znacznie bardziej precyzyjne ustawienie bloczka, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i wytrzymałość, co szczególnie docenią arboryści. Co ciekawe, to właśnie przy współpracy z Treemagineers, a więc jednymi z najlepszych wspinaczy drzewnych, został zaprojektowany i dopracowany Triple Attachment!


Techniczne bloczki DMM Hitch Climber to narzędzie uwalniające kreatywność użytkownika - dzięki kuciu okładek bloczka na gorąco udało się całkowicie wyeliminować ostre krawędzie. Dzięki temu powierzchnia jest gładziutka jak pupa niemowlaka, a tym samym absolutnie nieszkodliwa dla produktów tekstylnych, takich jak liny czy taśmy. Dodatkowa możliwość wpinania taśm oraz przekładania lin na wszelkie możliwe sposoby otwiera całe mnóstwo nowych form i miejsc zastosowania bloczka. Oczywiście, w granicach rozsądku i z uwzględnieniem praw fizyki ;-)


Oprócz tekstyliów, Triple Attachement wybornie współpracuje również z karabinkami. Szerokie oczko praktycznie eliminuje ryzyko zablokowania karabinka w trakcie pracy bloczka - i dotyczy to zarówno karabinków aluminiowych jak i stalówek. Wygodny rozmiar nie oznacza jednak, że bloczek będzie nam strasznie ciążył - 135 g to mniej więcej tyle, co 3 karabinki! 


Podobnie jak inne produkty DMM, bloczek (a w zasadzie jego okładziny) zostały wykute na gorąco, skutkiem czego relacja wytrzymałości do wagi jest zjawiskowo dobra i wynosi 30 kN! Równie duże jest też dopuszczalne bezpieczne obciążenie (WLL) - 6 kN to wręcz imponujący wynik. Nie mniejsze wrażenie robi również średnica lin, z którymi może współpracować Triple - zakres do 14 mm umożliwia operacje z większością modeli dostępnych na rynku. Kształt samego bloczka umożliwia z kolei zawiązanie blokera - i to zarówno w momencie, kiedy lina pracuje w pozycji pionowej, jak i poziomej.


Za precyzję i komfort pracy odpowiada łożysko ślizgowe, wykonane z najwyższej jakości europejskich materiałów.


Dodatkową "atrakcją" jest także oznaczenie kolorystyczne, ułatwiające odróżnienie Triple Attachment od liści, gałęzi czy innych przeszkód. Istnieje również możliwość ściągnięcia wersji militarnej w kolorze oliwkowym, piaskowym lub szarym. Co więcej, każdy bloczek jest anodyzowany zgodnie z normą BS EN 7599:2010, AA10. Ta dosyć enigmatyczna nazwa oznacza jedno - żadna korozja nie ma prawa się pojawić, nawet w najtrudniejszych warunkach.


Bloczek, podobnie jak cały sprzęt DMM'a został wyprodukowany w Walii!


Parametry:


Wytrzymałość: 30 kN
Dopuszczalne bezpieczne obciążenie (WLL): 6 kN
Średnica lin: do 14 mm
Wysokość: 94 mm
Szerokość: 68 mm
Grubość: 33 mm
Waga: 135 g


Posiada atesty CE EN12278:2007; EN795B:2012; NFPA 1983 (2012 Edition) Klasa T


Zobacz film instruktażowy:


Pobierz plik:
Katalog DMM   Katalog DMM   Katalog DMM  
DMM Instrukcja
Dostawa 0-48 godzin

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Karabinek DMM REVOLVER

Karabinek DMM REVOLVER

119,99 zł

Bloczek Edelweiss ROTOR

Bloczek Edelweiss ROTOR

49,99 zł

Bloczek Skylotec Mini Roll Cage

Bloczek Skylotec Mini Roll Cage

84,99 zł

Bloczek DMM Pinto

Bloczek DMM Pinto

151,99 zł

Bloczek DMM Pinto RIG

Bloczek DMM Pinto RIG

254,99 zł

     

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Oceniasz: Bloczek DMM HITCH CLIMBER TRIPLE ATTACHMENT