Wyszukiwanie zaawansowane

Witamy w sklepie CAMPER

Crashpad DMM HIGHBALL

Oceń ten produkt jako pierwszyDostępność: W magazynie

Nazwa produktu Cena Ilość
DMM Highball - Żółty

Normalna cena: 1 050,00 zł

Promocja: 845,00 zł

DMM Highball - Zielony

Normalna cena: 1 050,00 zł

Promocja: 845,00 zł

Krótki opis

Dzięki swojej składanej konstrukcji crashpad DMM Highball na stałe już wpisał się w krajobraz ogródków boulderowych całej Europy.
Crashpad DMM HIGHBALL

Więcej widoków

Dzięki swojej składanej konstrukcji crashpad DMM Highball na stałe już wpisał się w krajobraz ogródków boulderowych całej Europy.


To, co decyduje o jego niesłabnącej popularności to fakt, że Highball posiada całą masę ciekawych i przemyślanych patentów, które docenimy w codziennym użytkowaniu.


Przede wszystkim, jego dwie równe części możemy rozłożyć, tworząc w ten sposób dużą powierzchnie do lądowania (99 cm / 122 cm).Nie odbędzie się to kosztem bezpieczeństwa, ponieważ Highball nawet w rozłożonej formie ma imponującą grubość 10.5 cm.


Co składa się na taki wynik? Trzy warstwy pianki - cieńsze, bardziej zbite arkusze zewnętrzne oraz znajdująca się pomiędzy nimi pianka poliuretanowa. Te pierwsze dbają o równomierne rozprowadzenie energii powstałej w wyniku lądowanie na całej płaszczyźnie crasha, podczas gdy środkowy fragment dba o jej jak najefektywniejsze pochłonięcie.


Składana konstrukcja ma również inne zalety - bez problemu zmieści się do bagażnika nawet kompaktowego samochodu. Dzięki niej możemy również układać materac na wystających kamieniach lub ostrych krawędziach, nie martwiąc się o konsekwencje ewentualnego zeskoku.


To jednak nie wszystkie tajemnice, jakie skrywa w swoim wnętrzu crashpad DMM Highball. W jednej z połów znajdziemy specjalnie dołączoną wycieraczkę, dzięki której nasze buty wspinaczkowe zawsze będą czyste.


Podobnie jak pozostałe crashpady produkowane przez DMM, także Highball jest bardzo odporny na „cioranie”. Na spodniej stronie znajdziemy Cordurę Ballistic, jeden z najtrwalszych materiałów produkowanych przez tę amerykańską markę. Lądowisko z kolei powleczone jest Cordurą 1000D, barwioną odpowiednio na zielony lub żółty kolor. O pewne zamknięcie dbają metalowe klamry oraz duże, wzmacniane plastikowe klapy spinające.


O wygodne przenoszenie dbają demontowalne plecakowe pasy naramienne oraz wzmacniane, ogumowane rączki. Co więcej, dzięki dużej regulacji pasków kompresyjnych, możemy do środka crashpada wcisnąć chociażby kurtkę, buty lub mały plecak ze sprzętem. A jeśli będziemy mieli potrzebę przetransportować coś większego, zawsze możemy dopiąć to do przewidzianego do tego oczka.


Waga crashpada: 5,4 kg


Zobacz film prezentujący wszystkie zalety Highballa:Pobierz plik:
Katalog DMM   Katalog DMM   Katalog DMM  
Dostawa 0-48 godzin

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Oceniasz: Crashpad DMM HIGHBALL