Wyszukiwanie zaawansowane

Witamy w sklepie CAMPER

Kubek DMM Mantis

Oceń ten produkt jako pierwszyDostępność: W magazynie

86,99

Nazwa produktu Cena Ilość
DMM Mantis - pomarańczowy

86,99 zł

DMM Mantis - fioletowy

86,99 zł

DMM Mantis - szary

86,99 zł

Krótki opis

Co powstanie gdy najlepszy kubek górski pozbawimy dodatkowych oczek z przodu oraz tyłu przyrządu? Najlepszy kubek sportowy, czyli innymi słowy - DMM Mantis!
Przyrząd asekuracyjny DMM Mantis

Więcej widoków

Co powstanie gdy najlepszy kubek górski pozbawimy dodatkowych oczek z przodu oraz tyłu przyrządu? Najlepszy kubek sportowy, czyli innymi słowy - DMM Mantis!  


Pod względem konstrukcyjnym, Mantis jest konstrukcją bliźniaczą do osławionego i wielokrotnie nagradzanego Pivota - dzielą wspólny korpus, wraz z bardzo przemyślanymi slotami na linę. Są na tyle wąskie, że zablokowana lina nie ma prawa się w nich przekręcić (a tym samym zaklinować w przyrządzie, uniemożliwiając dalsze opuszczanie) podczas zwalniania, a do tego na tyle szerokie, że nawet mokre i napuchnięte liny się w nich zmieszczą. Ich gładkie ścianki zapewniają płynne wybieranie i opuszczanie lin w imponującym zakresie średnic od 7.3 do 11 mm.


Od strony produkcyjnej, Mantis to klasyka DMM w najlepszym wydaniu. Rodzi się on w walijskiej fabryce z najwyższej jakości aluminium 7075, które w czasie produkcji jest kute na gorąco pod naciskiem kilkudziesięciu ton. Całość później odwiedza jeszcze obrabiarkę CNC, gdzie są zrzucane kolejne gramy z wagi przyrządu. 


Dodatkowo, anodyzacja całego przyrządu na bardzo mocne kolory zapewnia mu atrakcyjny wygląd, odporność na korozję oraz opóźnia przetarcia, powstałe w wyniku kontaktu z liną czy karabinkami. Co więcej, sprawia, że przyrząd bardzo łatwo zlokalizować w plecaku czy przypiętego do uprzęży - co jest niezwykle ważne, gdy nasz kubek waży tylko 45 g i nigdy nie czujemy jego ciężaru! :-) 


Każdy Mantis przed opuszczeniem fabryki jest indywidualnie testowany, i to na każdym etapie produkcji - od przyjęcia surowego materiału do fabryki, przez kucie, szlifowanie, montaż czy nanoszenie indywidualnego numeru seryjnego, a kończąc na gotowym produkcie. Dzięki temu masz pewność, że Twój Mantis będzie perfekcyjny i wyjątkowy!  


Przyrząd spełnia również najnowsze wytyczne normy CE EN 15151-2.


Dane techniczne:
Waga: 45 g.
Zakres lin: 7.3 - 11 mm
Materiał: Aluminium


Pobierz plik:
Katalog DMM   Katalog DMM   Katalog DMM  
DMM Instrukcja
Dostawa 0-48 godzin

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Kubek DMM Pivot

Kubek DMM Pivot

139,99 zł

Kubek Skylotec tubE SPO

Kubek Skylotec tubE SPO

48,99 zł

   

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kubek DMM Mantis