Wyszukiwanie zaawansowane

Witamy w sklepie CAMPER

Kask Edelweiss Vital II

Oceń ten produkt jako pierwszyDostępność: W magazynie

159,99 zł

Krótki opis

Nowoczesny, lekki i bezpieczny! Vital II to wszechstronny kask sportowy, wyposażony w magnetyczne zapięcie i wygodną regulacje. Docenią go wspinacze, alpiniści jak również i fani Via Ferrat.
Kask Edelweiss Vital II

Nowoczesny, lekki i bezpieczny! Vital II to wszechstronny kask sportowy, którego docenią wspinacze, alpiniści jak również i fani Via Ferrat.


Znakiem rozpoznawczym Vitala jest klamerka pod brodą. Inaczej niż w przypadku klasycznych klamerek, nie mamy tutaj zatrzasków, które przy zapinaniu złapią szyję - zamiast nich Edelweiss zastosował magnetyczną klamrę. Wystarczy zbliżyć poszczególne elementy do siebie, a głośny "klik" poinformuje nas, że jesteśmy bezpieczni. Wyeliminowany w ten sposób został problem rozpinania kasku w mokrych rękach - klamerki wystarczy rozsunąć, a dzięki ich dużej powierzchni nie będzie z tym problemu nawet w rękawiczkach. Wszystko naturalnie z pełną gwarancją bezpieczeństwa dla użytkownika. 


Za wygodne noszenie odpowiada gąbkowe obicie, opakowane w oddychający i odprowadzający wodę materiał. Szybką regulację wielkości zapewnia poręczne kółko z tyłu kasku, pozwalające na pewne i bezpieczne dopasowanie kasku do potrzeb użytkownika. Taśmy trzymające kask wykonane są z wysokiej jakości materiałów i zapewniają łatwą ustawienie swej długości. 


Kask posiada 10 otworów wentylacyjnych, na które od środka nachodzi amortyzująca warstwa sprasowanego polisterylu. Efektem tego, głowa posiada dostęp do powietrza, a jednocześnie jest chroniona przed małymi, niepożądanymi elementami z zewnątrz, np. kamyczkami czy grudkami ziemi. Na polikarbonowej skorupie producent przewidział dodatkowo 4 zaczepy na czołówkę.


Każdy kask posiada swój indywidualny numer seryjny.


Ciężar: 450 g
Zakres regulacji kasku: 
53 - 61 cmPosiada atest CE EN 12492:2012Pobierz plik:
Katalog Edelweiss     Katalog Edelweiss

Dostawa 0-48 godzin

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Kask Skylotec Grid 61

Kask Skylotec Grid 61

269,99 zł

Kask Skylotec SkyCrown Sport

Kask Skylotec SkyCrown Sport

Kask Skylotec SkyCrown Sport Junior

Kask Skylotec SkyCrown Sport Junior

129,99 zł

 

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kask Edelweiss Vital II