Wyszukiwanie zaawansowane

Witamy w sklepie CAMPER

Red Chili

Red Chili

Kto może wiedzieć, czego wspinacze potrzebują najbardziej, jeśli nie oni sami?

Dokładnie takie pytanie postawili sobie Stefan Glowacz (na pewno Ci z was, którzy pamiętają jeszcze czasy, gdy benzyna była po 2 złote będą znali również i tę postać) oraz Uwe Hofstädter siedząc na szczycie El Capitana, którego pokonali w zaledwie jeden dzień. Obaj cierpieli z powodu stóp, niemiłosiernie skatowanych przez niewygodne buty - któż z nas nie zna tego uczucia ;) !

Postanowili więc wziąć sprawy w swoje nogi ręce. I tak powstało Red Chili, obecne na rynku, od ponad 15 lat. W międzyczasie nawiązali bliskie kontakty z Wild Country, czego wynikiem jest korzystna dla obu stron współpraca. Mimo upływu czasu, filozofia firmy pozostaje niezmienna, czego dowodzą kolejne modele oraz fakt, że założyciele nadal czerpią taką samą radość ze wspinania, jak i z tworzenia nowych butów (w których zresztą sami się wspinają). 

Jako wieloletni dystrybutorzy Red Chili możemy zapewnić, że buty tworzone są z pasją, o jaką trudno w dzisiejszych czasach. W każdy model buta wkładana jest olbrzymia ilośc pracy, badań oraz przede wszystkim serca - skutkiem tego są liczne nagrody przyznawane produktom Red Chili (również przez polskie serwisy).

Jednak Red Chili to również cała gama produktów dodatkowych - crashpadów, woreczków, T-shirtów i innych rzeczy zaprojektowanych przez wspinaczy dla wspinaczy!
Dokładnie tak, jak być powinno :-)

Oficjalnym dystrybutorem Red Chili w Polsce jest Camper - dzięki czemu nasi klienci mają zawsze bezpośredni dostęp do pełnej ofery tego niemieckiego producenta! 

 

Strona domowa   Mail   Facebook RC   RC Vimeo   RC Youtube   Twitter RC   

 

Pobierz plik:

Katalog RC           Katalog WC 2012

Produkty 10 do 13 z 13

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Produkty 10 do 13 z 13

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący