Wyszukiwanie zaawansowane

Witamy w sklepie CAMPER

Skylotec

Skylotec

Dobrze zapamiętaj tę nazwę…
…bo już niedługo będzie to najgorętszy towar na rynku!

Świetna jakość, europejska produkcja, szeroka oferta a przede wszystkim mega konkurencyjne ceny – wszystko to sprawia, że Skylotec to obecnie jeden z liderów sprzedaży sprzętu wspinaczkowego na świecie!

Ta powstała w 1948 roku niemiecka firma od samego początku stawiała ogromny nacisk na bezpieczeństwo i wygodę, zaczynając od produkcji uprzęży do prac wysokościowych. Przez lata rozwijała swoją ofertę, konsekwentnie zwiększając i doskonaląc oferowany przez siebie asortyment. Dowodem tego może być firma Mammut, która zaufała staranności i precyzji Skyloteca, powierzyając mu produkcję swoich uprzęży.

Obecnie metki Skyloteca noszą karabinki, ekspresy, pętle, liny, kaski czy przepięknie wręcz zaprojektowane i ultra-wygodne uprzęże! Firma nie ogranicza się jednak do chałupniczego trzaskania jednego wzoru przez wiele lat- Skylotec stawia na innowacje, dzięki czemu jest zawsze o krok przed konkurencją! Efektem tego są liczne prestiżowe nagrody, jak chociażby Red Dot Design Award (karabinki gripZ), Outdoor Awards (uprząż Gekko Pads) czy IF Design Award (set do Via Ferraty SKYSAFE II). Jednak największą radość wszystkim 150-pracownikom Skyloteca sprawia zadowolenie klientów.

Uwierzcie nam, ci ludzie naprawdę są w 100% oddani swojej pracy!

Od 2012 roku dystrybutorem SKYLOTEC’a w Polsce jest Camper. Również w 100% oddany swojej pracy :-)

Zobacz film z otwarcia nowej siedziby Skyloteca w Neuwied:


Strona domowa   Mail   Facebook RC   RC Youtube

Pobierz plik:

Katalog Skylotec
    Katalog Skylotec    Katalog Skylotec


Produkty 1 do 9 z 60

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 9 z 60

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący