Wyszukiwanie zaawansowane

Witamy w sklepie CAMPER

Wild Country

Wild Country

Friend...
i wszystko jasne!
Było piękne lato 1977 roku, kiedy w małej mieścinie w brytyjskim Peak District Ray Jardine i Mark Vallance uruchomili maleńką manufakturę produkującą kości według projektu tego pierwszego - jedyne i niepowtarzalne Friendy.
I mimo, że dzisiaj każdy producent ma już w swojej ofercie "mechaniki" to jedynie te autorstwa Wild Country uznać można za prawdziwe i oryginalne! 
Jednak Wild Country to nie tylko Friendy - to również pełen zestaw sprzętu wspinaczkowego przeznaczonego zarówno dla profesjonalistów, jak i dla początkujących wspinaczy. Zarówno nowoczesne karabinki, jak i klasycznie idealne Rockcentricsy czy Classic Rocksy stanowią dokładnie to, czego my-wspinacze potrzebujemy w każdych warunkach!
Przez ponad 30 lat, Wild Country nawiązało współpracę z licznymi topowymi wspinaczami, tworząc naprawdę wyjątkowy team, w skład którego wchodzili m.in. Jerry Moffat, Stefan Glowacz czy ostatnio James Pearson. Wszyscy oni brali udział w rozwijaniu i testowaniu produktów Wild Country, zapewniając im to, czym różnią się od sprzętu produkowanego masowo - duszę. Niezależnie od tego czy robisz wpinkę Heliumem, osadzasz Frienda, czy ubierasz uprząż Vision - zawsze masz świadomość, że korzystasz z rzeczy najwyższej jakości, stworzonej z myślą o Twoim bezpieczeństwie, komforcie oraz skuteczności działania.
Strona domowa   Mail   Facebook WC   WC Vimeo   Twitter WC

Pobierz plik:

Katalog WC 2012  Cam Book   Katalog Helium    Plakat Helium

2 produkt (ów)

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

2 produkt (ów)

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący