Wyszukiwanie zaawansowane

Witamy w sklepie CAMPER

Przyrząd autoasekuracyjny DMM Buddy 200

Oceń ten produkt jako pierwszyDostępność: W magazynie

379,99 zł

Krótki opis

Przyrząd autoasekuracyjny, który - niczym dobry "kumpel" - podtrzyma Cię w chwili słabości ;-) Większa z dwóch wersji modelu Buddy!
Przyrząd autoasekuracyjny DMM Buddy 200

Więcej widoków

Przyrząd autoasekuracyjny, który - niczym dobry "kumpel" - podtrzyma Cię w chwili słabości ;-)


Buddy czyni swoją powinność w bardzo sprytny sposób - w czasie normalnej pracy przesuwa się bez żadnego problemu po linach o średnicy od 11 do 13 mm (w przypadku Buddy'ego 200). Kiedy jednak dochodzi do lotu, przyrząd natychmiastowo "łamie się" i wyłapuje wspinacza. I to niezależnie od tego, czy idziemy w górę czy w dół. Zapewnia to maksimum bezpieczeństwa w czasie prac wysokościowych, pielęgnacji drzew czy w wielu innych sytuacjach.


Przyrząd DMM ma też spore prawo, by mówić o sobie - "długowieczny"! Po pierwsze, powstał z najlepszych dostępnych materiałów, w Walii, używając technologii nadal opracowywanej przez NASA. Przykładem tego mogą być m.in. boczne okładziny, które zostały wykute na gorąco z aluminium 6082 T6, dzięki czemu są wyjątkowo mocne i nawet podczas najtrudniejszych warunków nie nagrzewają się do niebezpiecznego poziomu.


Buddy jest także dosyć lekkim (192 g) przyrządem, a dzięki jego ergonomicznym kształtom, nie będzie problemu z przytroczeniem go do uprzęży. Świetnie będzie też współpracował z karabinkami owalnymi DMM.


Dodatkową "atrakcją" jest także oznaczenie kolorystyczne, ułatwiające odróżnienie zwykłego Buddy'ego, od jego mniejszego brata, modelu Buddy 100Co więcej, każdy przyrząd jest anodyzowany zgodnie z normą BS EN 7599:2010, AA10. Ta dosyć enigmatyczna nazwa oznacza jedno - żadna korozja nie ma prawa się pojawić, nawet w najtrudniejszych warunkach.


Buddy, podobnie jak cały sprzęt DMM'a został wyprodukowany w Walii!


Parametry:


Średnica lin: 11 - 13 mm
Wysokość: 95 mm
Szerokość: 78 mm
Grubość: 28.5 mm
Waga: 192 g


Posiada atesty CE EN353:2002


Pobierz plik:
Katalog DMM   Katalog DMM   Katalog DMM  
DMM Instrukcja
Dostawa 0-48 godzin

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Oceniasz: Przyrząd autoasekuracyjny DMM Buddy 200