Wyszukiwanie zaawansowane

Witamy w sklepie CAMPER

Uprząż przemysłowa Edelweiss Hercules EVO SIT

Oceń ten produkt jako pierwszyDostępność: W magazynie

449,99

Nazwa produktu Cena Ilość
Edelweiss Hercules EVO SIT XL

449,99 zł

Krótki opis

Czy osoby pracujące na wysokościach można nazwać współczesnymi herosami? Z uprzężą Edelweiss Hercules na pewno jest im do nich blisko :-)
Uprząż przemysłowa Edelweiss Hercules EVO SIT

Więcej widoków

Czy osoby pracujące na wysokościach można nazwać współczesnymi herosami? Z uprzężą Edelweiss Hercules na pewno jest im do nich blisko :-)


Wszechstronna i przemyślana konstrukcja uprzęży umożliwia pracę w każdych warunkach. Zakres zastosowań jest naprawdę spory i na pewno przewyższa 12 prac, które musiał wykonać mityczny Herkules :-)


Herkules SIT to uprząż biodrowa, którą jednak w każdej chwili można zmienić w pełną uprząż dokupując pasy ramienne.


To, co wyróżnia ten model to niebywała wręcz wygoda. 
Uprząż posiada bardzo szeroki (130 mm na środku, 85 mm na krańcach) i wygodny pas biodrowy
, wykonany z przyjemnej w dotyku i oddychającej pianki. Został on wyprofilowany zgodnie z anatomiczną budową pleców i nie powinien sprawiać bólu nawet po wielu, wielu godzinach pracy w podwieszeniu. Pas nie ogranicza ruchów oraz, niezależnie od rozmiaru, zapewnia dużą regulację, umożliwiającą dopasowanie uprzęży do grubości ubioru. Wykonane z tego samego materiału pętle udowe również gwarantują komfort pracy. Ciekawostką jest fakt, że te ostatnie zostały połączone z "górą" za pomocą elastycznej taśmy, dzięki czemu mamy pewność, że pętle udowe idealnie przylegają do ciała użytkownika. 


Zarówno taśmy biodrowe jak i udowe posiadają dodatkowe materiałowe pętelki ułatwiające dociągnięcie i zluzowanie taśmy, a więc i jej szybsze dopasowanie. Pętle są w optymalnym rozmiarze - na tyle małe, żeby nie przeszkadzać i nie dodawać wagi, na tyle jednak duże, żeby ich używanie było wygodne nawet dla osób z dużymi palcami, czy podczas pracy w rękawiczkach. Dopełnieniem jest oblanie tyłów pasa biodrowego oraz taśm udowych warstwą polietylenu, zwiększając tym samym trwałość uprzęży oraz ułatwiając usuwanie plam powstałych np. w czasie malowania (dzięki temu toksyczne składniki farb nie wnikną we włókna uprzęży, czym mogłyby obniżyć jej wytrzymałość). Pas biodrowy posiada 4 punkty odblaskowe, pomocne zwłaszcza podczas pracy w nocy. Do tego wszystkiego, Hercules to naprawdę ładna uprząż, a jej zestawienie kolorystyczne nadaje jej bardzo nowoczesnego wyglądu.


Jednak ta uprząż to nie tylko wygląd i komfort - Herkules to przede wszystkim bezpieczeństwo i efektywność pracy!
Pas biodrowy posiada 2 duże, usztywnione szpejarki przeznaczone na przyrządy (wytrzymałość 10 kg) oraz 2 mniejsze, również materiałowe w sam raz do przypięcia lżejszych karabinków, szczotek czy też wiadra z wodą. Do tego, z tyłu uprzęży znajduje się jeszcze 6 pionowych szpejarek, do których przytroczyć można cięższe rzeczy (deklarowana wytrzymałość 5 kg). Oprócz tego, na bokach uprzęży znajdują się dwa duże, wykonane z duraluminium punkty asekuracyjne, przeznaczone do stabilizacji pozycji roboczej. Są one obracane o 180° i posiadają atest CE EN 358. Centralny, duraluminiowy punkt wpięcia został obniżony, żeby korzystniej rozprowadzać wagę użytkownika po systemach nośnych uprzęży. Z przodu uprzęży znajduje się łącznik, posiadający certyfikat CE EN 813, który poszczycić się może wzmocnionym przeszyciem i dość dużą średnicą - efektem czego użytkownikowi wygodniej będzie wpiąć do niego karabinek czy inny sprzęt ochrony osobistej. Przeprojektowana konstrukcja sprawdzi się także podczas podchodzenia. 


Mimo tych wszystkich wygód i dodatków, uprząż zachowuje całkiem niską wagę!


Uprząż dostarczana jest w praktycznej i bardzo odpornej torbie transportowej.


Evo SIT


Uprząż posiada atesty CE EN 358, EN 813, EN 361 CE 0120


Pobierz plik:
Katalog Edelweiss     Katalog Edelweiss

Dostawa 0-48 godzin

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Uprząż przemysłowa Edelweiss Hercules EVO FULL BODY

Uprząż przemysłowa Edelweiss Hercules EVO FULL BODY

669,99 zł

     

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Oceniasz: Uprząż przemysłowa Edelweiss Hercules EVO SIT